Різновиди гороху. Як виростити багатий врожай?

Горох - однорічна трав'яниста кучерява рослина з досить коротким вегетаційним періодом, в поєднанні з холодостійкістю. Тому він встигає порадувати городників навіть в дуже північних широтахЗдавалося б, будь-який садівник знає про цю рослину все, адже горох настільки давно присутній на полях і в городах, що з'ясувалося досить багато всього цікавого, починаючи від вирощування, закінчуючи різновидами.

Горох відрізняється не лише за сортами, але і за способом реалізації. Кожна категорія гороху має свої відмінності і правила вибору. У широкому сенсі усі різновиди гороху можна розділити на три категорії: цукрові, мозкові і лущильні

Горох лущильний, має гладку поверхню і при обробці його зазвичай очищають від шкірки і залишаються одні сім'ядолі. Вони містять багато крохмалю і відносно мало вільних цукрів.

Горох мозковий в стиглому стані зморщені, нагадуючи мозок. Але до такого стану їх доводять тільки в насінництві, а в якості харчового продукту вони йдуть недостиглі. При цьому, на відміну від попередньої різновиди, вони містять досить багато цукру, що і визначає їх солодкий смак. Саме вони потрапляють в банки і заморожені суміші.

І, нарешті, горох цукровий. Стулки не мають пергаментного шару і плоди можуть бути використані повністю. Насіння відносно дрібні і дуже сильно зморшкуваті, що пов'язано з високим вмістом в них води.

Кращі сорти гороху, на думку багатьох аграрників:

  • кормовий (вусатий);
  • зерновий (нут);
  • овочевий (юнос, оскар, гавел, владан);
  • цукровий (амброзія).

Кормові та зернові сорти використовуються городниками для органічних добрив, їх сіють після того, як збирають урожай картоплі, огірків, редису, моркви. Цукровий сорт вирощують для вживання молодих бобів у їжу. Зернові сорти горошку низької якості, але при цьому вони швидко розварюються, тому заготовляються для приготування супів.

Горох  посівний насіння - рослина невибаглива, проте, далеко не всі фермери збирають високі врожаї цієї культури. Середня врожайність гороху в Україні - близько 2,1–2,7 т/га. Але за дуже зваженого й добре продуманого технологічного підходу цілком можливо отримувати 4 - 4,5 т/га гороху щороку.

Для висіву слід використовувати насіння тільки доброї якості. Щоб бути упевненим у цьому, варто купувати насіннєвий матеріал лише в перевірених дилерів із хорошою репутацією. Тобто в таких, які не тільки реалізують високоякісне насіння, а й добре знають ґрунтово-кліматичні особливості вашого регіону та зможуть забезпечити сильну технологічну підтримку в управлінні посівами гороху. Потрібно бути обачливими й не використовувати насіння невідомого сорту або без відповідної інформації на упаковці. Слід уникати й дешевих угод із невідомими дилерами. Важливо знати походження партії насіння: звідки воно надійшло, хто його виробник, чи не були насіннєві посіви уражені вірусними захворюваннями (адже вони передаються через насіння. Тому рекомендуємо придбати насіння на сайті компанії елітно-насінницького господарства  "МТД". Також, для щедрого врожаю рекомендуємо висівку у на правильній глибині і у відповідному для окремих сортів типі ґрунту.