Як виростити щедрий врожай озимої пшениці?

Озима пшениця - головна за важливістю культура в Україні, яка поступається за обсягами вирощування тільки кукурудзі, проте має значення стратегічної харчової культури. До того ж це - хороший попередник для інших сільськогосподарських посівів, фуражний та технічний продукт, який використовується не лише на борошно чи концентровані корми для тварин, а й для виготовлення спирту, крохмалю, медичної сировини, харчових добавок тощо. А пшеничну солому заготовляють на підстилку та грубі корми для худоби, паливо для сушарок зерна чи громадських закладів, сировину для утеплення будівель тощо. 

Навіть кращі сорти озимої пшениці можуть давати невеликий врожай без правильної підготовки і обробки ґрунту, удобренні і т.д.

Оптимальні умови вирощування нових сортів озимої пшениці у сівозміні забезпечуються розміщенням після кращого попередника і дотриманням оптимального періоду повернення на попереднє місце вирощування. Вимоги до попередника під озиму пшеницю:

  • Раннє збирання. Важлива умова, адже підготовка ґрунту під сівбу пшениці часто починається ще в серпні. Тому пізні сорти сої, кукурудза, цукровий буряк, пізній соняшник - варіанти, які унеможливлюють або дуже скорочують терміни сівби озимої пшениці.
  • Накопичення вологи в ґрунті. Для проростання і нормального розвитку сходів озимої пшениці потрібно досить багато вологи. Ідеальними в цьому плані є чорний пар, посіви сидератів, злакових та бобових трав на зелений корм, кукурудзи на силос.
  • Відсутність падалиці та бур’янів. Зазвичай пшеницю сіють у дуже стислі строки, як тільки звільнила поле попередня культура. Часу на боротьбу з бур’янами часто не залишається. До того ж обробіток ґрунту під пшеницю робиться неглибокий. Це сприяє проростанню падалиці та забур’яненню посівів.
  • Відсутність спільних хвороб. Багато кореневих гнилей, фузаріоз, сажкові гриби та інші хвороби пшениці масово поширюються полями в Україні лише з причини недотримання сівозміни.

Одним із найважливіших факторів підвищення урожайності та якості зерна пшениці озимої є мінеральні добрива. Величини доз мінеральних добрив під пшеницю озиму в основне удобрення визначаю­ться рівнем родючості ґрунтів, попередниками та рівнем їх удобрення, біологічними особливостями сортів, погодними умовами.

Підбір сортів із відповідною адаптивністю до стресових чинників природного середовища та екологічною пластичністю є найдоступніший агротехнічний захід для сучасного сільськогосподарського виробництва, за допомогою якого в умовах дефіциту матеріальних ресурсів можна реально вплинути на рівень і стабільність врожаїв. У разі підбору сортів до конкретних ґрунтово-кліматичних умов серед багатьох ознак пшениці озимої слід враховувати тривалість вегетаційного періоду.    

Відомо, що запорукою майбутнього врожаю пшениці озимої є проведення сівби в оптимальні строки. Критерієм визначення оптимального строку сівби є ступінь осіннього розвитку рослин, основними факторами для якого є вологозабезпеченість та достатня кількість тепла.

Сподіваємось, поради від фахівців елітно-насінницького господарства "МТД" стануть Вам у пригоді. Запасіться якісним сертифікованим насінням  у нашому інтернет-магазині, дотримуйтесь вищезгаданих порад і щедрий врожай гарантований!