Запитання : Де купити горох для насіння сорту Оплот?

Шукаєте де купити якісне і сертифіковане насіння гороху? Наше елітно-насінницьке господарство “МТД”  з 1997 року займається вирощуванням та реалізацією зернових, технічних культур.

Під час вирощування зернових рослин компанія не використовує генетично модифіковані організми, гормони та стимулятори росту, пестициди та інше. Дбайливо використовує природні ресурси, мінімізуючи вплив на довколишнє середовище.

На нашому сайті Ви можете придбати такі сорти гороху як Оплот, Мадонна, Отаман, Астронавт, Саламанка (перша репродукція, еліта, супереліта).

Якщо Ви зацікавлені у сорті Оплот, рекомендуємо ознайомитись з його характеристиками. Сорт Оплот безлисточкового типу, напівкарликовий з висотою рослини від 55 до 75 сантиметрів. Стебло звичайного типу. Квітки білого кольору по 2 штуки на квітконіжці. Від 14 до 16 міжвузлів до першого суцвіття. Біб середньокрупний, лущильного типу. Кількість насінин у бобі складає від 5 до 6 (максимум 7). Насіння гладке, округло-здавлене, рожевого кольору.

Сорт Оплот середньостиглий, зернового типу використання, стійкий до посухи та до вилягання. Вегетаційний період складає від 79 до 85 діб. Від 20 до 22 % білка у насінні. Сорт Оплот придатний до збору прямим комбайнуванням. Маса 1000 насінин складає від 260 до 280 грам.

Сорт адаптований до клімату та грунту України і демонструє незмінно високі показники в різних регіонах нашої країни.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

МТД, Елітно-насінницьке господарство: купити насіння гороху, ярий ячмінь, насіння пшениці озимої
(основний офіс)

55270, Україна, Миколаївська, с. Романова Балка, вул. Генерала Богданова, будинок 33
  • +38 (05161) 6-12-XX

Сайт

Елітно-насінницьке господарство МТД

Елітно-насінницьке господарство МТД

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create