Названо основні елементи осіннього удобрення насіння пшениці озимої.

Названо основні елементи осіннього удобрення насіння пшениці озимої.

Стало відомо, що показники врожайності зернових озимих культур України , у тому числі насіння пшениці озимої багато в чому залежать від внесення мінеральних добрив. Інтенсивні сорти є більш вибагливими до умов живлення і лише при здійсненні правильного підходу до живлення, здатні повністю реалізувати генетичний потенціал. Елітно-насінницьке господарство "МТД" пропонує ознайомитись із секретами осіннього удобрення пшениці.

Відомий факт, що озима пшениця, разом з урожаєм виносить основні поживні елементи з ґрунту. Приміром, для формування врожаю зерна 10 ц/га необхідно: 25–35 кг азоту; 11–13 кг фосфору; 20–27 кг калію, 5 кг кальцію, 4 кг магнію, 3,5 кг сірки, 5 г бору, 8,5 г міді, 270 г заліза, 82 г марганцю, 60 г цинку, 0,7 г молібдену.

Найбільший приріст врожаю забезпечує саме азот. Однак в осінній період немає потреби створювати високий рівень азотного живлення. Адже його надлишок призводить до зменшення зимостійкості, переростання вегетативної маси і значного ураження посівів шкідниками і хворобами.

Компанія "МТД" знає все про вирощування озимої пшениці та реалізує її продаж. Тож якщо у вас виникли питання, звертайтесь за телефоном, вказаним у розділі "Контакти". Будемо раді вам допомогти! 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

МТД, Елітно-насінницьке господарство: купити насіння гороху, ярий ячмінь, насіння пшениці озимої
(основний офіс)

55270, Україна, Миколаївська, с. Романова Балка, вул. Генерала Богданова, будинок 33
  • +38 (05161) 6-12-XX

Сайт

Елітно-насінницьке господарство МТД

Елітно-насінницьке господарство МТД

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create